Wspieraj nas

Jesteśmy organizacją pozarządową. Nasza działalność jest możliwa wyłącznie dzięki darczyńcom. Obecnie realizujemy projekt “Dobro 5.0”, którego celem jest nauczenie młodzieży jak zapobiegać agresji, oraz jak być życzliwym i asertywnym człowiekiem.

Pomóż nam pomagać!

Darowiznę możesz przekazać na konto Stowarzyszenia w ING Banku Śląskim:

W tytule przelewu prosimy wpisać “darowizna na cele statutowe“.

Wspierać nas możesz również podczas zakupów w internecie – nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jest to możliwe dzięki serwisowi FaniMani:

Zarejestruj się w serwisie FaniMani korzystając z poniższego linku:

wspieraj nas z FaniMani

Możesz też zainstalować “przypominajkę” – rozszerzenie do przeglądarki internetowej pokazujące w których sklepach internetowych możesz robić zakupy i jednocześnie pomagać:

Teraz możesz robić zakupy w internecie tak jak zawsze, a Stowarzyszenie Mazowiecka Akademia Rozwoju i Inspiracji otrzyma darowiznę – część wartości Twoich zakupów. Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne!